Adres
Basınevleri Mah. 15. Cad. 17. Sok. No:2/A-13 Keçiören/ANKARA
Telefon
0312 323 93 02
Müdür Mesajı

Özer Tur olarak, araç kiralama ve ulaşım hizmetlerinde kalite ve konfor ifade eden bir marka olma yolundayız. Marka değerimizi arttırmak için araç yaşından, personel deneyimine kadar birçok konuda titiz davranmanın yanı sıra deneyim ve tecrübelerimiz ile müşteri memnuniyeti odaklı çalışıyoruz. Özer Tur olarak bir marka kalitesi ile ulaşım konforuna sahip olmanız sağlanmaktadır.

Filomuzdaki araçlar için 5 yaş sınırı politikamız gereğince her zaman yeni nesil araçlarla hizmet veriyoruz. Araç takip sistemimiz araçların zamanında bakımlarının yapılmasını kolaylaştırmakta ve planlı bakımları yapılmamış araçların müşteri hizmetine gönderilmemesi sağlanmaktadır. Ulaşım sırasında araç kaynaklı sorunlar yaşanmaması için aldığımzı bu tedbirler ile müşterilerimizin memnuniyetinin bozulmasını engelliyoruz.

Özer Tur olarak VIP taşımacılık konusunda elde ettiğimiz deneyimler ile her geçen gün VIP taşıma hizmetlerinde daha da ileri bir seviyede hizmet veriyoruz. Sektörümüzde markalaşan hizmetimiz uzman şoför kadromuz tarafından sunulmaktadır. Şoförlü VIP araç kiralama hizmetinde firmaların müşterilerini en iyi şekilde ağırlamasını sağlamakla kalmıyor marka imajlarının geliştirilmesine de katkı sağlıyoruz.